Zbiórka ciepłej odzieży dla seniorów w Alto Wilanów

201

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wilanowa do udziału w zbiórce ciepłej odzieży na rzecz potrzebujących Podopiecznych Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.Do 30 listopada, ciepłe i niezniszczone ubrania (damskie i męskie) można zostawiać w pojemniku, który stoi w wejściu do centrum handlowego Alto Wilanów przy Alei Rzeczpospolitej 14.
Przyjmujemy: swetry, bluzy, okrycia wierzchnie, czapki, szaliki, rękawiczki.
Zbiórka została zorganizowana w związku z licznymi prośbami Podopiecznych Fundacji o ciepłą, zimową
odzież.
Osoby starsze, którym pomagamy żalą się, że często muszą wybierać czy w danym miesiącu kupić lek na receptę, czy też opłacić rachunki. Zakup odzieży nigdy nie jest na pierwszym miejscu, zima to dla wielu seniorów ciężki czas, a ciepłe ubranie to podstawa. Dlatego chcielibyśmy zachęcić wszystkich do udziału w naszej zbiórce. Wielu osobom starszym możemy w prosty sposób bardzo pomóc – mówi Erin Dąbska, Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.
Autentyczność zbiórki można sprawdzić na stronie: http://www.zbiorki.gov.pl/zbiorki/  wpisując kod 2018/4679/OR.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” – jedna z niewielu organizacji pożytku publicznego w Polsce, działających wyłącznie na rzecz osób starszych. Od prawie sześciu lat, regularnie przekazuje placówkom opiekującym się seniorami niezbędny sprzęt medyczny, finansuje rehabilitację osób prywatnych, zakupuje leki, środki higieniczne, aparaty słuchowe, żywność, odzież i inne.
Dowiedz się więcej: fundacjapoddebem.pl