Wymarzony dom w zasięgu ręki

1571

Marzysz o własnym domu, blisko lasu, z usługami w zasięgu ręki a zarazem z dobrym dojazdem do Warszawy? Odwiedź Osiedle Książenice – miejsce tworzone z myślą o potrzebach mieszkańców!Szybki i łatwy dojazd

Osiedle Książenice jest świetnie skomunikowane z Warszawą – nieopodal znajduje się wjazd na autostradę A2 (węzeł Grodzisk Mazowiecki) i trasę ekspresową S8 (węzeł Siestrzeń 2km od Osiedla), a to sprawia, że dojazd do Warszawy jest łatwy i zajmuje 20 minut – niezależnie od tego czy wybieramy się na Ursynów czy na Białołękę. Oprócz tego w pobliżu są linie kolejowe PKP i WKD, a także przystanki autobusowe na Osiedlu.

Wygoda życia miejskiego

Na Osiedlu Książenice wszystko jest w zasięgu ręki – Samorządowa Szkoła Podstawowa, przedszkole kształcące wg zasad Montessori, szkoła językowa, boisko, klub „Domowa Świetlica” a nawet plac zabaw dla dzieci. Codzienne sprawy załatwisz blisko domu – są tutaj sklepy, apteka, kawiarnia, restauracja, bankomat, salony urody, gabinet stomatologiczny i przychodnia weterynaryjna. A jeśli uwielbiasz sport to świetnie się składa – na Osiedlu Książenice powstał nowoczesny klub sportowy "Strefa Ruchu Książenice". W jego ofercie znajdują się: siłownia, zajęcia fitness, tenis, squash, badminton i siatkówka, a także masaże i fizjoterapia. Dzieci zaprasza Akademia Sportu (tenis, squash, badminton, Krav Maga, dance kids, prokur). Ponadto w okolicy znajdują się: Wake and Skate Park, szkółka jazdy konnej, basen, kino oraz bogata oferta zajęć dodatkowych dla dzieci. Okoliczne lasy zachęcają do aktywnego wypoczynku – spacerów, biegania, wycieczek rowerowych. Mieszkając w Książenicach nie tracisz czasu na dojazdy – możesz go wykorzystać na odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody.

Grodzisk Mazowiecki – dynamiczna gmina

Zrewitalizowany Park Skarbków, piękne Stawy Walczewskiego, Strefa Aktywnego Seniora, Interaktywne Centrum Edukacyjno-Społeczne, hala sportowo – widowiskowa – Gmina Grodzisk Mazowiecki ciągle się rozwija. Dzięki środkom unijnym inwestuje w poprawę jakości dróg, ścieżki rowerowe, place zabaw, tereny zielone. Strefa ekonomiczna przy autostradzie przyciąga biznes dzięki czemu na miejscu można znaleźć atrakcyjne oferty pracy.

Potencjał gminy Grodzisk Mazowiecki i Książenic dostrzegła Legia Warszawa budując tu nowy ośrodek Akademii Piłkarskiej Legii.

Dom skrojony na miarę

Marzysz o własnym domu? Kawie na tarasie, grillu z przyjaciółmi w ogrodzie, wieczorze przed kominkiem? U nas marzenie stanie się rzeczywistością – wybierz działkę na Osiedlu Książenice i projekt domu (baza projektów dostępna u nas w biurze) – a my go dla Ciebie zrealizujemy. Załatwimy też wszelkie formalności. Decydując się teraz masz szansę zamieszkać we własnym domu jeszcze w tym roku! Nie zwlekaj i dowiedz się więcej – 668 815 170 lub napisz agrirol@agrirol.pl.

Przyjedź i zostań na stałe!
Zapraszamy!