Wirtualna rzeczywistość w Wilanowie

308

W ALTO Wilanów powstała specjalna strefa Virtual Reality. Pięć różnych urządzeń pozwala na przeżycie niezwykłej, wirtualnej przygody. VR to zabawa zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. W doborze gry do wieku, umiejętności i preferencji pomoże profesjonalna obsługa. Z ustawionych na lobby ALTO Wilanów urządzeń korzystają już jubilaci imprez urodzinowych Sali Zabaw Fikołki, rodziny odwiedzające sąsiadującą ze strefą Cucinę Wilanów i uczestnicy wieczorów kawalerskich w The Beer Store i w przerwie meczów. To pokazuje, że wirtualna rozrywka jest dla każdego. W strefie VR znajdziecie dużą dawkę emocji, rywalizację w gronie znajomych i niezapomniane wrażenia. Bilety można kupić w recepcji Fikołków.

Dzieci najchętniej korzystają z urządzenia VR Super Hero, na którym zainstalowane są m.in. gry eksploracyjne. Na tej maszynie można wcielić się np. w nurka, który przemierza głębiny oceanu. Gracze poznają miejsca niedostępne na co dzień. VR Super Hero oferuje również ponad 50 gier dla osób dorosłych. Starsi gracze chętnie korzystają również z VR Battle, czyli platformy umożliwiającej przeniesienie się na przykład pole bitwy. Zaletą gry jest obraz dostępny 360 stopni wokół własnej osi.

VR Slide oraz VR 9D EGG to z kolei symulatory kolejek górskich, rollercoasterów, diabelskich młynów i punktów widokowych. Dostępnych jest wiele tras – coś dla siebie znajdą zarówno fani sportów ekstremalnych, jak i miłośnicy przejażdżek nastawionych na podziwianie krajobrazów. Maszyny wyposażone są w system efektów dźwiękowych oraz nawiewy, dzięki którym uczucie zanurzenia w świecie gry jest jeszcze głębsze.

Fanów szybkich samochodów z pewnością zainteresuje VR Racing Car. Jest to symulator wyścigów z zainstalowaną grą Project Cars – najlepszy imitator prowadzenia samochodu ze zniewalającą oprawą graficzną. System jest na tyle zaawansowany, że pozwala odczuć wszelkie nierówności toru oraz przeciążenia w zakrętach.

Strefa VR jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30-21:00 oraz od soboty do niedzieli w godzinach 9:00-21:00.