Szukasz auta? Zobacz jak zyskać rabat na nowy samochód!

1285

Kupno samochodu z salonu to dla większości Polaków spora inwestycja finansowa. Zupełnie nie powinien dziwić zatem fakt, że producenci aut wręcz prześcigają się w kuszeniu potencjalnych klientów coraz to bardziej wymyślnymi promocjami w swojej ofercie – byle tylko przekonać kierowcę do wyboru konkretnego modelu samochodu.

Zamień się w łowcę okazji!

Skoro producenci sami tego chcą, to właściwie dlaczego nie skorzystać?

Aby kupić nowy samochód w dobrej cenie, polecamy wyprawę po różnych salonach tej samej marki! Chociaż na oficjalnej stronie internetowej producenta zobaczysz określone ceny za konkretne modele, pamiętaj, że każdy salon samochodowy ma własne progi kosztowe. Warto zatem poszukać ofert z różnych punktów sprzedaży – może się okazać, że rabat na nowy samochód jaki otrzymasz na przykład w salonie w Białymstoku pozwoli Ci zyskać kilka tysięcy złotych w stosunku do kwoty, jaka byłaby wydana podczas kupna analogicznego modelu w Szczecinie czy Wrocławiu. Warto zatem przeczesywać nie tylko Internet, ale także osobiście odwiedzać dilerów, bo pozwoli to na wynegocjowanie ciekawych zniżek.

Samemu zdecyduj ile chcesz zapłacić!

A gdyby tak samemu można było zdecydować, jaki koszt chce się ponieść, by wyjechać z salonu całkowicie nowym samochodem? Taką możliwość daje choćby propozycja Toyota Bank nosząca nazwę Kredytu SMARTPLAN na nowe auta (RRSO 11,48%). Aby nabyć fabrycznie nowe auto tego japońskiego producenta wystarczy mieć w kieszeni zaledwie 10% wartości samochodu!

Wyprzedaże rocznika

Zakup fabrycznie nowego samochodu taniej nawet o 28 000 złotych. Dokładnie tyle w poprzednich latach mogły zyskać osoby, które zdecydowały się na zakup fabrycznie nowej Toyoty w ramach akcji związanych z wyprzedażami rocznika. Okres od listopada do marca to niemalże idealne momenty na zakup samochodu w salonie.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN: cena nowego samochodu 70 000,00 zł, wpłata własna 21 000,00 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczna wartość raty kredytowej 1 210,00 zł, z Ostatnią Ratą 14 000,00 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 5,99%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,48%. Całkowita kwota kredytu 49 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 10 339,09 zł (obejmuje prowizję bankową 1 470,00 zł, odsetki 5 879,05 zł, oraz szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC 2 990,04 zł), całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 59 339,09 zł. Kalkulacja ważna na dzień: 23-01-2017 r.