Kolejna edycja „Akiki Theatre Show” czyli przegląd teatrzyków w języku angielskim dla dzieci

830

To już kolejna odsłona tego cyklicznego wydarzenia dla rodzin z dziećmi, które organizuje od kilku lat szkoła językowa The Palms z Miasteczka Wilanów. W tym roku to specjalne wydarzenie artystyczno-językowe odbędzie się 9 czerwca w Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci! Wstęp jest wolny od opłat. Każdy może przeżyć magiczne chwile z bajkami w języku angielskim!

Przegląd teatrzyków dla dzieci w języku angielskim „Akiki’s Theatre Show” rozpocznie się o godzinie 10.00 w Sali Kameralnej CKW. Uczniowie szkoły The Palms w wieku od 4 do 9 lat przygotowali krótkie formy teatralne w ramach realizowanego w szkole programu autorskiego „Akiki’s Playhouse”. Scenariusze powstały na podstawie adaptacji znanych i lubianych bajek, w których dialogi zostały dopasowane do umiejętności i wieku młodych aktorów. Nawet przy skromnej znajomości języka najmłodszych widzów można liczyć na pełne zrozumienie treści, bo kto nie zna i nie kojarzy „Śnieżki”, czy „Trzech świnek”… Warto dać dzieciom szansę obejrzeć je w wykonaniu dzieci mówiących w języku angielskim. Edukacja językowa jest istotnym elementem w życiu najmłodszych, a połączenie jej ze sztuką i teatrem daje nowy wymiar doświadczeń artystycznych. Program autorski „Akiki’s Playhouse” stworzony przez Katarzynę Zarosińską – certyfikowanego metodyka PASE i Dyrektora Szkoły The Palms, to skuteczna i przyjemna formuła nauki języków wśród dzieci.

Tegoroczna edycja Festiwalu „Akiki’s Theatre Show” została objęta honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów Ludwika Rakowskiego. Partnerami medialnymi wydarzenia są: portal waszwilanow.pl magazyn Teraz Wilanów, portal cowwilanowie.pl oraz czasdzieci.pl. Podczas imprezy będzie również okazja do zapoznania się z ofertami partnerów: farbkami do twarzy Snazaroo, sklepu firmowego z artykułami szkolnymi Koh-i-Noor, sklepu z dekoracjami Pompon i Słomka oraz Akademii Tańca Trybuś Dance.

Zapraszamy 9 czerwca od godziny 10.00 do CKW, ul. Kolegiacka 3

Pełny program znajduje się na stronie www.thepalms.edu.pl