Klim-Gum – serwis opon, wulkanizacja

3553

Nasza Firma rozpoczęła swoją działalność ponad 10 lat temu. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie serwisem i sprzedażą ogumienia oraz felg, jednak z biegiem czasu, zdobywając doświadczenie i wiedzę wyszliśmy naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku poszerzając ofertę naszych usług o:

 • SERWIS KLIMATYZACJI

 • SERWIS MECHANICZNY

 • PRZECHOWALNIA OPON/KÓŁ

Sprawdzone metody pracy jak również nowoczesne wyważarki i maszyny do montażu i demontażu wszelkiego rodzaju opon, także niskoprofilowych i typu RUN – FLAT z pewnością dadzą Państwu satysfakcję z kompleksowej usługi.

Należy wspomnieć również o naszych pracownikach. Każdy klient może skorzystać z porady fachowców, którzy zawsze chętnie podzielą się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Jest to kadra wyspecjalizowanych ludzi, którzy podchodzą do swojej pracy z pełną odpowiedzialnością oraz wiedzą techniczną którą zdobyli w Naszym serwisie.

Dzięki pracownikom i sprzętowi który posiadamy sprawimy, że każdy nasz klient wyjedzie od nas zadowolony z oferowanych usług. Praca którą wykonujemy w serwisie jest robiona z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem, po to aby klient mógł się czuć bezpiecznie na drodze.

U nas spotkacie się Państwo z miłym profesjonalnym przyjęciem, dlatego serdecznie zapraszamy do Naszego serwisu, abyście sami przekonali się z jaką dokładnością i starannością podchodzimy do obsługi Waszych samochodów.

Serwis opon – Wulkanizacja

Już dziś możesz przekonać się, że jesteśmy jedną z najlepiej działających firm na rynku. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług w sferze serwisu opon takich jak:

 • WYMIANA OPON
 • KOMPUTEROWE WYWAŻANIE KÓŁ
 • NAPRAWY SERWISOWE OPON
 • PROSTOWANIE FELG
 • PRZECHOWALNIA OPON/KÓŁ
 • POMPOWANIE KÓŁ AZOTEM 

W naszym serwisie zamontujemy Państwu każdą oponę od 12 ” do 20 ”

Niskie profile nie stanowią problemu dla naszej wykwalifikowanej załogi, która dysponuje profesjonalnym sprzętem.

Wymianę opon wykonujemy na nowoczesnych maszynach, a do naprawy stosujemy sprawdzone surowce

Opony nowe

Prowadzimy sprzedaż opon nowych do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Pełna oferta dostępna na rynku, wszystkie rozmiary.

Dobór opon stosujemy w zależności od:

 • indywidualnych potrzeb klienta
 • marki samochodu
 • mocy silnika
 • warunków eksploatacji
 • ilości pokonywanych kilometrów

CENY KONKURENCYJNE !

Opony używane

Posiadamy szeroki wybór opon używanych zarówno letnich jak i zimowych w rozmiarach od 13” do 20”.

Każda opona jest sprawdzana ciśnieniowo dzięki czemu masz gwarancję zakupu pewnego towaru. Udzielamy gwarancji rozruchowej.

Opony używane są w bardzo dobrym stanie technicznym, nie posiadają wad ukrytych, a wysokości bieżników dochodzą nawet do 8 mm – 9 mm

Wszystkie opony są markowe takich firm jak: Bridgestone  Michelin, Dunlop, Fulda, Kleber, BF Goodrich, Goodyear, Continental, Pirelli, Uniroyal.

Przechowalnia opon/kół

Drodzy Państwo, wiemy jak uciążliwa jest sezonowa wymiana opon. Wielu z nas bardzo długo zabiera się do tego przedsięwzięcia bo trzeba wyjąc opony z piwnicy, garażu lub balkonu zapakować je do auta i dopiero przyjechać do serwisu na wymianę.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw utrudnieniom, uruchamiając sezonową przechowalnię opon. Już teraz nie musicie się Państwo martwić gdzie będziecie przechowywać opony, nie musicie ich dźwigać, a przy okazji się brudzić. KLIM – GUM zadba o wasze opony przez cały rok. Teraz każdy klient może pozostawić swoje opony w naszej przechowalni. W razie potrzeby zmiany opon wystarczy zadzwonić lub przyjechać, a nasi pracownicy odszukają i zmienią Państwa opony.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo Państwa opon i felg. Sezonowe przechowywanie opon odbywa się w specjalnie przystosowanym magazynach, zgodnie z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon.Klim-Gum

Przyczółkowa 342,
facebook.com/Klim-Gum
E-mail: klimgum@wymiana-opon.eu
Telefon: (22) 642-44-18

kom:

 505 965 702
 506 233 890

Płatność kartami: 
VISA,  MASTERCARD, VISA ELECTRON, MASTERCARD ELECTRONIC, MAESTRO, VPAY