Czas na zmiany!

1021

Prawdopodobnie najlepsza szkoła językowa w Wilanowie. Sprawdź kursy dla dzieci i młodzieży!

Czy Twoje dziecko skarży się, że nie chce już chodzić na angielski? 
Czy Twoje dziecko musi uczyć się intensywnie, żeby osiągnąć wyniki?
Czy nauka angielskiego sprawia Twojemu dziecku przyjemność?
A może musisz cały czas przekonywać Twoje dziecko, że warto jest się uczyć angielskiego? 

Jeśli te sytuacje są Ci znajome, to czas na zmiany! Sprawdź kursy językowe w szkole The Palms. To prawdopodobnie najlepsza szkoła językowa, która działa już na Kabatach, a w Miasteczku Wilanów od 6 lat. Tu nauka jest dużo efektywniejsza, bo dzieci kochają zajęcia w The Palms. Nauka z przyjemnością to nasza domena!

Własne programy autorskie

Specjalnie na potrzeby kursów dziecięcych stworzyliśmy autorski program – Akiki’s Playhouse. Również mamy propozycję specjalnie dla młodzieży – to program Surfing Paradise, w którym młodzież „surfuje” po kulturze, muzyce, filmie i internecie. Specyfika programów zmienia się ze względu na potrzeby i rozwój dzieci. Maluchy potrzebują przytulanki, a młodzież potrzebuje wyrażać siebie. Oba programy pomagają i motywują do nauki języka, a z drugiej strony – sprawiają dużo radości i przyjemności. Dzieci uczą się w ten sposób skutecznie języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i francuskiego.

Rewelacyjne metody nauczania dzieci

Realizując filozofię nauki języków z przyjemnością, w szkole The Palms stosowane są takie metody i techniki nauczania, aby efekty nauki pojawiały się szybko zapewniając jednocześnie lekki i przyjemny proces nauki dzieciom. Główne założenia metodyczno-dydaktyczne w szkole The Palms to: metoda komunikatywna, technika using realia, technika using multimedia, gry językowe i technika teatralizacji. Dowiesz się więcej na www.thepalms.edu.pl

Kochamy lemura Akiki

Lemur Akiki przyjechał w walizce z Madagaskaru i uczy się nowego języka z rodziną The Palms, tak samo jak inne dzieci w naszej szkole. Historyjka jest wpleciona w zastosowanie metody komunikatywnej i techniki teatralizacji, dzięki której nawet czterolatki uczą się mówić od razu pełnymi zdaniami. Dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i oczekują na kolejne spotkanie z Akiki. 

Festiwal Teatralny „Akiki’s Theatre Show”

Tylko szkoła językowa The Palms organizuje festiwal teatralny dla dzieci „Akiki Theatre Show”, który odbywał się już na deskach Kuźni Kulturalnej, w lokalnej atmosferze Centrum Kultury Wilanów, a nawet na scenie Teatru Lalek Guliwer! Uczniowie szkoły The Palms w wieku 4-9 lat przygotowują co roku krótkie formy teatralne.  Wydarzenie zatacza coraz szersze kręgi – bierze w nim udział coraz więcej dzieci i w programie pojawia się coraz więcej przedstawień.

Cena kursu zawiera wszystkie materiały

Decydując się na kurs w szkole The Palms już o nic więcej nie musisz się martwić. Wszystkie materiały – podręczniki, ćwiczenia, materiały plastyczne, torba i pamiętnik kursu są zawarte w opłacie. Nie ukrywamy żadnych kosztów dodatkowych i gramy fair. Jeśli w trakcie roku szkolnego będziesz musiał zrezygnować z kursu, to nie musisz czekać do końca miesiąca, ani do końca semestru. Rozliczmy kurs do dnia rezygnacji i zwrócimy nadpłatę.

www.thepalms.edu.pl